پست های داغ

آخرین ویدیوها

اصول انتخاب پشت مناسب

اصول انتخاب پشت مناسب

وقتی صحبت از داشتن یک تیپ خاص و منحصر بفرد می شود شما باید چند قدم بیشتر گام بردارید و یک سری مرزها را پشت سر بگذارید تا به هدف نهاییتان برسید. ولی نباید تلاش زیاد کردن را با تلاش اشتباه کردن، اشتباه بگیرید. یک جنتلمن واقعی باید بداند چگونه اکسسوری انتخاب کند و چه اکسسوری هایی را انتخاب کند. در این مقاله همراه ما باشید تا در انتخاب پوشت مناسب اصولی را باهم مرور کنیم.

چطور با دستمال گردن خوش استایل‌ تر شویم؟

چطور با دستمال گردن خوش استایل‌ تر شویم؟

اینکه چطور لباس بپوشیم مهم است. مهم است چون بخش زیادی از تصورات دیگران درباره شخصیت ما در نگاه اول، با نگاه به سبک لباس پوشیدنمان شکل می‌گیرد. اگر عاشق استایل‌های خاص هستید خوب است بدانید دستمال‌گردن از آن دسته جزییات ظریفی است که حسابی خوش‌تیپ‌ترتان خواهد کرد. در این مطلب «نیکوپی» برایتان از سبک‌ها و مدل‌های دستمال‌گردن گفته است و اینکه چطور با این اکسسوری زیبا خوش‌استایل‌تر به نظر برسید.

چاپ پارچه سلولزیک با رنگزای راکتیو

چاپ پارچه سلولزیک با رنگزای راکتیو

مقدمات آماده سازی پارچه برای چاپ ۱. آهارگیری۲. پرزگیری۳. مرسریزاسیون۴. پخت و سفیدگری۵. تثبیت ابعادی۶. چاپ۷. تکمیلتمام مراحل بالا در بخش رنگرزی با جزییات توضیح داده خواهد شد .

چاپ پیگمنت

چاپ پیگمنت

پیگمنت ها به دو دسته ی معدنی و آلی تقسیم می شوند در گذشته بیشتر پیگمنت ها بنیان معدنی داشتند مثل pbc2o4 یا chrome yellow ولی از اواسط دهه ی ۱۹۳۰ پیگمنت هایی به بازار عرضه شد که غالبا بنیان آلی داشتند.

چاپ برداشت

چاپ برداشت

در چاپ برداشت زمینه‌ی پارچه باید با رنگزاهایی که قابلیت برداشت داشته باشند رنگرزی شود، سپس با مواد برداشت کننده، چاپ بر روی آنها صورت می‌گیرد. در واقع به‌ احیا رنگزا به وسیله یک ماده احیا کننده برداشت گفته می‌شود.

چاپ پفک

چاپ پفک

چاپ پفک یکی از انواع چاپ سیلک میباشد که به وسیله حرارت و ماده متفاوت بعد از چاپ با شابلون

ماشین چاپ روتاری

ماشین چاپ روتاری

چاپ پارچه به روش غلتک مخصوص چاپ پارچه تریکو در این روش به تعداد رنگ های قابل چاپ بر روی پارچه غلتک برای هر رنگ ساخته میشود

چاپ پارچه به روش سنتی یا دستی

چاپ پارچه به روش سنتی یا دستی

چاپ پارچه به روش سنتی یا دستی در این روش از چاپ تنوع گوناگونی وجود دارد که سعی میکنیم اموزش های کلی و دقیقی رو به خدمت شما دوستان عزیز برسانیم چاپ سنتی پارچه کلا به 2 دسته کلی تقسیم میشود چاپ سیلک یا شابلون در این روش از چاپ ابتدا میبایس از یک شابلون که در رابطه با طرح چاپی شما میباشد استفاده کرد در این نوع از چاپ میتوان از دست و یا ماشین چاپ برای کشیدن رنگ در داخل شابلون استفاده کرد چاپ مهر در روش چاپ مهر از تکه چوبی که به روش خراطی در سطح چوب طرح و شکل بر ان نقش بسته استفاده میکنند و...

چاپ انواع پارچه به روش طاقه

چاپ انواع پارچه به روش طاقه

در این روش پارچه به صورت طاقه ای و بدون نیاز به برش انجام میشود که در نتیجه بدون کوچکترین مقدار دور ریز پارچه و چاپ میتوان از تمام فضای پارچه برای اهداف گوناگون استفاده کرد