مانیتورهای کالیبره asus

مانیتورهای کالیبره asus

رنگ‌های واقعی و پایدار: نمایشگر حرفه‌ای 27 اینچ با تنظیمات دقیق و پنل AH-IPS با نسبت 16:9 و دقت WQHD با وضوح 1440*2560مجهز به نور زمینه LED

  • کالیبره شده در کارخانه برای دقیق‌ترین نمایش رنگ‌ها (∆E< 2) با 99 درصد در Adobe RGB، 100 درصد در sRGB و 120 درصد در NTSC
  • نمایشگر حرفه‌ای 27 اینچ AH-IPS با دقت WQHD و وضوح 1440*2560 و نمایش 109 نقطه در اینچ برای ارایه بهترین جزییات در تصاویر
  • ورودی DisplayPort، خروجی DisplayPort برای نصب پیوسته نمایشگرها، HDMI و لینک دوگانه DVI؛ همراه با 6 درگاه نسل سوم USB و کارتخوان با پشتیبانی از 9 مدل حافظه
  • تنظیم ارگونومیک شیب، مفصل، محور و ارتفاع برای استفاده در زاویه دید راحت

رنگ‌های واقعی و پایدار

ثبات رنگ برای عکاسی و رتوش با 99 درصد دقت در پروفایل Adobe RGB

ASUS PA279Q در کارخانه کالیبره شده است تا بیشترین دقت و برترین کیفیت بازتولید رنگ‌ها را داشته باشد و 99 درصد در Adobe RGB، 100 درصد در sRGB و 120 درصد در NTSC را نمایش دهد. با طیف رنگ گسترده 99 درصد در پروفایل Adobe RGB رنگ‌ها بطور کامل و دقیق بازتولید می‌شوند که مشابه آن را نمی‌توانید در مانیتورهایی که فقط دارای فضای رنگی sRGB هستند مشاهده کنید.

Wide color gamut reproduces 99% of the Adobe RGB color space

*NTSC در تست CIE1976 یا 103 درصد NTSC در تست CIE 1931

رنگ 10 بیت برای انتقال تدریجی روان

PA279Q نمایشگر 10 بیت را برای تولید بیش از یک میلیارد رنگ پیشنهاد می‌کند و همچنین از جدول مرجع داخلی 14 بیت (LUT) نیز پشتیبانی می‌کند که باعث انتقال تدریجی رنگ‌ها و تبدیل طبیعی میان طیف‌های مختلف می‌شود.


Pre-calibrated right out-of box

کالیبره دقیق از ابتدای استفاده

تنظیمات اولیه کاملا شگفت‌انگیز هستند زیرا هر یک از مدل‌های PA279Q برای نمایش بهترین دقت رنگ در کارخانه کالیبره شده است. برای اطمینان هر یک از مدل‌های PA279Q بیشترین دقت و ثبات رنگ را ارایه می‌دهند ما ∆E را با دقت اندازه‌گیری می‌کنیم و سطح خاکستری آن را می‌سنجیم. این مدل حتی از Gamma 2.2 برای رایانه‌ها و Gamma 1.8 برای سیستم‌های مک نیز پشتیبانی می‌کند و بیشترین سطح انعطاف را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. برترین میزان دقت رنگ در هر یک از مدل‌های PA279Q تضمین شده است و کالیبره اولیه این نمایشگر باعث می‌شود اختلاف با ∆E (Delta E) کمتر از 2 باشد تا از خوانش دقیق ورودی رنگ‌ها و بهترین ثبات رنگی مطمئن شوید.

Pre-calibrated right out-of box

گزارش بررسی کالیبره رنگ در PA279Q

نسل جدید فناوری نمایشگر IPS

ASUS PA279Q دارای نمایشگر مجهز به فناوری AH-IPS برای نمایش بهترین دقت رنگ و درخشان‌ترین تصاویر است که علاوه بر سرعت انتقال در نور زمینه باعث کاهش مصرف انرژی می‌شود. هر یک از مدل‌های PA279Q دارای سطح روشنایی 350 cd/m² و کنتراست هوشمند ایسوس با نرخ 100.000.000:1 هستند.


Next-generation IPS display technology

PA279Q دارای پنل AH-IPS با زاویه دید فوق گسترده 178 درجه (افقی)-178 درجه (عمودی) است که مانع از تغییر رنگ‌ها هنگام مشاهده تصویر از زاویه‌های مختلف می‌شود.

بهتر و وسیع‌تر ببینید

مانیتور PA279Q WQHD می‌تواند 109 پیکسل در هر اینچ (PPI) نمایش دهد که نتیجه کیفیت بالای تصویر با وضوح 1440*2560 است. این مقدار 4 برابر نسبت به استاندارد 720p کیفیت بهتری دارد و به کاربران اجازه می‌دهد تصاویر را با جزییات کامل مشاهده کنند ضمن اینکه در این فضا وسعت بیشتری برای فعالیت‌های مختلف وجود دارد.

تراکم 109 پیکسل در اینچ به معنی وجود 109 ماتریس RGB در یک اینچ است. بطور کلی هر چقدر یک نمایشگر تعداد پیکسل‌های بیشتری داشته باشه به همان میزان نیاز به روشن‌سازی (یا برق بیشتر) دارد تا آن پیکسل‌ها بتوانند کیفیت تصویر بهتری داشته باشند. با این حال به دلیل استفاده از سیستم نوری LED پیشرفته برای روشن‌سازی زمینه تصویر در PA279Q، مصرف بهینه انرژی قربانی کیفیت بهتر نخواهد شد و درخشندگی تصویر تضمین شده است.

Pre-calibrated right out-of boxPre-calibrated right out-of box

ساخته شده برای کار و سرگرمی

نمایشگر WQHD این مدل در مقایسه با تصویر full HD می‌تواند 70 درصد فضای کار بیشتری برای استفاده از پنجره‌ها و پالت‌ها فراهم کند. همچنین این مدل نسبت به یک نمایشگر 27 اینچ رایج دارای 25 درصد شفافیت بیشتری است و با زمان پاسخگویی 6 میلی‌ثانیه (GTG) حرکت تصاویر را روان بی‌وقفه نمایش می‌دهد. این ویژگی‌ها، یک تجربه بدون مکث از نمایش فیلم و بازی را اجرا می‌‌کنند در حالی که تصاویر نیز همچنان درخشان هستند و جزییات کامل بازی‌ها را می‌توانید با رنگ‌های واقعی آنها مشاهده کنید. بدون شک ASUS PA279Q بهترین گزینه برای کار و سرگرمی است.

Pre-calibrated right out-of boxPre-calibrated right out-of boxPre-calibrated right out-of boxPre-calibrated right out-of box

تنظیم رنگ در 6 محور مجزا

قابلیت تغییر اشباع رنگ‌ و طیف‌ها در 6 محور به شما امکان می‌دهد 6 رنگ (قرمز، سبز، آبی، فیروزه‌ای، ارغوانی و زرد) را بطور مجزا و بدون تاثیر بر سایر رنگ‌ها تنظیم کنید.

6-axis independent color adjustment

6 محور تنظیم نمایش رنگ‌ها و طیف‌ها در PA279Q

تصحیح یکپارچه

ASUS PA279Q همراه با قابلیت تصحیح یکپارچه عرضه شده است تا در اصلاح مشکلاتی مانند نوسانات روشنایی و رنگ در قسمت‌های مختلف تصویر به شما کمک کند. دیاگرام زیر تفاوت روشنایی در نقاط مختلف تصویر در مقایسه با شاخص مرجع را نشان می‌دهد. در حالت مطلوب، اختلاف روشنایی باید بین 3-% تا 2% باشد. می‌توانید قابلیت تصحیح یکپارچه را در بخش تنظیمات مانیتور فعال کنید تا از نمایش متناقظ و نادرست رنگ‌ها جلوگیری کنید.

Uniformity compensation

ارتباطات قدرتمند

Extensive Connectivity

PA279Q دارای کارتخوان داخلی با قدرت پشتیبانی از فرمت‌های مختلف حافظه و 6 درگاه USB 3.0 است تا برای کاربردهای مختلف مشکلی نداشته باشید و از سرعتی 10 برابر سریع‌تر از USB 2.0 بهره‌مند شوید. یکی از پورت‌های USB‌از قابلیت SuperSpeed Battery Charge نیز پشتیبانی می‌کند که در مقایسه با USB 3.0 استاندارد حدود 40 درصد سرعت بیشتری در شارژ باتری ابزارهای دارای درگاه USB‌ دارد.

عملکرد SuperSpeed شارژ باتریPA279Q comes with four USB 3.0 ports,

ASUS PA279Q دارای درگاه DisplayPort، و لینک دوگانه DVI-D است و می‌تواند محتوای دو ورودی را بطور همزمان نمایش دهد. DisplayPort به کاربران اجازه می‌دهد تا چهار نمایشگر را در کنار هم قرار دهند و یک منبع تصویر را در چندین نمایش منتشر کنند. 

*به دقت تصویر بستگی دارد


نوآوری و طراحی اختصاصی ایسوس

فناوری هوشمند Splendid™ Video

فناوری هوشمند ASUS Splendid™ Video بر اساس یک موتور رنگ ساخته شده است که بطور خودکار فعالیت کنونی کاربر را تشخیص می‌دهد و آن را تحلیل می‌کند، سپس تنظیمات نمایشگر را برای اطمینان از دقت رنگ و ثبات آن انجام می‌ٍدهد. هفت حالت از پیش تعیین شده منظره، سینما، Adobe RGB، sRGB، استاندارد و دو حالت کاربری)از طریق کلیدهای میان‌بر قابل انتخاب هستند.

Splendid™ Video Intelligence Technology

کلید راهنما در 5 جهت

PA279Q دارای کلید راهنما در 5 جهت است که به عنوان یک اهرم استفاده می‌شود و دسترسی به عملکرد QuickFit Virtual Scale را در کنار تمام عملکردها و تنظیمات نمایشگر فراهم می‌کند.

5 Way Navigation Key

تنظیم میان‌برها

PA279Q دارای دو میان‌بر برای تنظیمات کاربری برای دسترسی سریع به کنترل‌های کاربردی است تا نیاز به عبور از میان تنظیمات مختلف در فهرست نمایشگر را برطرف کند.

5 Way Navigation Key


تصویر در تصویر و تصویر در کنار تصویر

تصویر در تصویر (PIP) و تصویر در کنار تصویر (PBP) نوآوری‌های اختصاصی ایسوس هستند و از طریق آنها کاربران می‌توانند تصاویر از سیگنال‌های مختلف را به هر شکلی که مایل هستند مشاهده کنند. PIP و PBP به کاربران امکان می‌دهد تصاویر را از منابع مختلف ببینند و به آسانی میان تصویر اصلی و منبع PIP همراه با صدا جابجا شوند.


Ergonomic, Award-winning Design

شاخص مجازی QuickFit در حال بررسی برای ثبت اختراع)

قابلیت ارزشمند QuickFit در مانیتور PA279Q که بطور اختصاصی توسط ASUS‌ استفاده می‌شود امکان نمایش تصویر در ابعاد واقعی و ایجاد خطوط مجازی روی تصویر سیستم عامل را فراهم می‌کند. این قابلیت از طریق کلیدهای میانبر روی مانیتور قابل فعالسازی است و به عنوان یک راهنما برای تنظیم و ویرایش عکس‌ها می‌توانید از آن استفاده کنید. علاوه بر این PA279Q همراه با هفت رنگ زمینه عرضه می‌شود و کاربران می‌توانند از میان آنها انتخاب کنند.

  • فرمت‌های قابل پشتیبانی
  • اسناد: A4 و نامه
  • عکس: 10*8 اینچ، 5*7 اینچ، 4*6 اینچ، 3*5 اینچ، 2*2 اینچ
  • شبکه راهنما: تطبیق، سانتی‌متر، اینچ

طراحی ارگونومیک

همانند اغلب نمایشگرهای ایسوس، PA279Qبا استاندارد نصب VESA سازگار است و همراه با یک پایه کامل با قابلیت تنظیم شیب، مفصل، محور و ارتفاع عرضه می‌شود. یک سرپوش قابل نصب نیز برای استفاده در محیط‌های پرنور فراهم شده است تا دقت رنگ بیشتری برای کاربران حرفه‌ای فراهم کند.

با فناوری مراقبت از چشم ایسوس از چشمان خود محافظت کنیدفناوری بدون سوسو زدن

زمان خداحافظی با چشمان خسته و تیره و تار فرا رسیده است. مانیتور PA279Q برای کاهش سوسو زدن از فناوری بدون سوسو زدن مورد تایید موسسه TÜV Rheinland بهره می برد. این فناوری موارد خستگی چشم و سایر آسیب‌های چشمی را، مخصوصا زمانی که شما ساعت‌های طولانی را مقابل صفحه نمایش به مشاهده فیلم های محبوب خود می‌پردازید، به حداقل می‌رساند.


نظرات بازدیدکنندگان