آموزش بهترین روش بستن کراوات

آموزش بهترین روش بستن کراوات

آموزش بهترین روش بستن کراوات

کراوات یک وسیله جانبی است که می تواند لباس غیر رسمی را شیک سازد ، کراوات باعث می شود که شما پیچیده تر و مدرن تر بنظر برسید ، چه آن را با یک پیراهن بپوشید و یا یک کت و شلوار کامل تنتان کنید، مشاغلی وجود دارد که نیاز دارد کراوات بپوشید و این ممکن است دلیل آن باشد که مردم دوست ندارند در محیط های غیر رسمی کراوات بپوشند، با این حال، کراوات هنگامی که با یک لباس غیر رسمی پوشیده شود ، خیره کننده است، چرا که افراد زیادی لباس های غیر رسمی خود را با کراوات نمیپوشند، اگر می خواهید در یک قرار یا یک شب مهم کراوات بپوشید، در این بخش از دنیای مد چند نکته درباره نحوه ی بستن یک کراوات وجود دارد.

بستن کراوات

بستن کراوات

 روش های مختلف بستن کراوات

چگونگی بستن مرحله به مرحله کراوات :

راه های زیادی برای بستن کراوات وجود دارد، شما می توانید طرح های جسورانه ای را در موارد خاص امتحان کنید و اگر می خواهید همیشه برجسته و عالی بنظر برسید، در اینجا چگونگی انجام این کار است.

اولین آموزش :بستن گره کراوات ویندزور

این ساده ترین و سنتی ترین راه برای بستن یک کراوات است، این روش با پارچه ضخیم انجام میشود و یک مثلث متقارن است که اعتماد بنفس کسی که میپوشد، را افزایش می دهد، این مدل بیشتر در رویداد های رسمی و نیمه رسمی توسط سیاستمداران و مقامات دیگر پوشیده شده است.

راهنمای مرحله به مرحله:

کراوات را روی گردن خود بگذارید تا هر دو طرف به سمت پایین آویزان باشد و طرف پهن تر به سمت راست (و یا بسته به نوع اولویت شما) باشند، کراوات را به گونه ای تنظیم کنید که طرف پهن تر بلند تر از طرف دیگر باشد، انتهای پهن تر را در انتهای باریک بکشید و آن را زیر انتهای باریک ببرید ، آن را بکشید تا یک گره آزاد ایجاد کنید، طرف پهن تر را در انتهای طرف باریک قرار دهید و آن را روی گره ای که در مرحله قبلی ایجاد کرده اید ، بیاندازید، انتهای پهن تر را از زیرِ گره بکشید، گره را دوباره بکشید و آن را از گره قبلی بیرون بیاورید، در میان قسمت های گره، انتهای پهن تر را بچرخانید و گره را طوری تنظیم کنید تا بطور مناسب قرار گیرد.

مراحل بستن کراوات

بستن کراوات در مدل های مختلف

دومین مدل :بستن کراوات ویندسور

این مدل شبیه گره Windsor کامل است، اما راحت تر است، برای مناسبت هایی با پارچه سبک تر مانند ابریشم و برای لباس های روزانه و زمانی که شما عجله دارید ، مناسب است.

چگونگی بستن مرحله به مرحله این مدل

کراوات را روی گردن خود بگذارید تا هر دو طرف آویزان باشد و طرف پهن تر به سمت راست (و یا بسته به نوع اولویت شما) باشد، کراوات را به گونه ای تنظیم کنید که طرف پهن تر بلند تر از طرف دیگر باشد، انتهای پهن تر را در انتهای باریک بکشید و آن را زیر انتهای باریک رد کنید، آن را بکشید تا یک گره آزاد ایجاد کنید، سمت پهن تر را روی سمت دیگر بکشید و آن را پشت گره انداخته و سپس از روی گره رد کنید، در بین لایه ها گره را طوری تنظیم کنید تا بصورت مناسب قرار گیرد.

چگونگی بستن کراوات

آموزش تصویری بستن کراوات ویندسور

مدل سوم :مدل کراوات فورین هند

این مدل چنانچه در دنیای مد نمناک گفته شده است همچنین به عنوان مدلی برای پسر های مدرسه ای شناخته شده است، این مدل آسان ترین راه برای مبتدیان است، اگر می خواهید سریع و ساده باشد، انتخاب ایده آلی است.

چگونگی انجام مرحله به مرحله:

·کراوات را روی گردن خود بگذارید تا هر دو طرف آویزان و انتهای پهن تر در سمت راستتان قرار گیرد، کراوات را طوری تنظیم کنید که طرف دیگر نسبت به این طرف ، کمی بلند تر باشد، طرف پهن تر را از میان طرف دیگر رد کنید، · طرف پهن تر را زیر طرف دیگر قرار دهید، یکبار دیگر بدورش بچرخانید، طرف پهن تر را بصورت ایستاده ،پشت گره قرار دهید و طرف پهن تر را زیرِ اولین گره ببرید و طوری آن را تنظیم کنید که بشکل مناسب قرار گیرد.

نحوه بستن انواع گره کراوات

بهترین روش های بستن کراوات

مدل چهارم :آموزش بستن کراوات یک گره Kent

این گره اصلاح شده ی مدل Four in hand است، این مدل برای کراوات های ضخیم با پیراهن هایی با یقه باریک مناسب است و یک ایده خوب برای مردان قد بلند و کسانی که همیشه یک مدل کراوات میبندند ،است.

چگونگی بستن مرحله به مرحله ی این مدل :

کراوات را روی گردن خود بگذارید تا هر دوطرف آویزان باشد و انتهای پهن تر را در سمت راست خود بگذارید، کراوات را طوری تنظیم کنید که طرف پهن تر ، نسبت به طرف دیگر بلند تر باشد.

سمت پهن تر را از زیر سمت دیگر عبور دهید، یک حلقه روی سمت باریک ایجاد کنید، سمت پهن تر را بین کراوات و گردن خود قرار دهید و به سمت پایین بکشید و در نهایت گره را تنظیم کنید تا به صورت مناسب قرار گیرد.

طرز بستن کراوات یک گره

آموزش تصویری مدل بستن کراوات یک گره

مدل پنجم :آموزش بستن کراوات گره ی مدل پرنس آلبرت

گره ی مدل پرنس آلبرت شبیه یک گره Windsor کامل است، تنها تفاوتش این است که گره در یک جهت پیچیده شده و بیشتر به شکل نامتقارن شکل می گیرد، این مدل مناسب برای کراوات های ضخیم و مردان کوتاهتر است.

چگونگی بستن گام به گام این مدل:

از آنجایی که نیاز به دو یا چند پیچش دارد، طرف پهن تر باید بلند تر از سمت باریک باشد، انتهای باریک را با انتهای پهن بپیچید ، این کار را 2 بار یا بیشتر انجام دهید، هر چه بیشتر بپیچید ، گره ضخیم تر می شود، بعد از پیچش نهایی ، یک حلقه ایجاد کنید و سمتِ باریک تر را از میان آن حلقه رد کنید و به سمت پایین بکشید، گره را طوری تنظیم کنید که بصورت مناسب قرار گیرد.

آموزش مراحل بستن کراوات

آموزش نحوه بستن انواع گره کراوات

مدل ششم :گره ی پاپیون

پاپیون ، یک نوع کراوات کلاسیک است که برای هر مناسبتی در شب مناسب است.

چگونگی بستن مرحله به مرحله این مدل:

طولش را طوری تنظیم کنید تا سمت راست کمی بلند تر از سمت چپ باشد، سمت بلند تر را از روی سمت کوتاه تر رد کنید، تا مدل V تشکیل شود، با دو لایه کردن قسمت کوتاه تر و قرار دادنِ آن روی یقه ی خود، حلقه ای ایجاد کنید، حلقه ای که ایجاد کردید را با انگشت شست و انگشت اشاره خود نگه دارید، و همان کاری که برای سمت دیگر انجام دادید، دوباره تکرار کنید، آن را در دست راست خود بگیرید و سمت چپ را طریق باز کردن پاپیون، از میانش رد کنید، اگر سمتی شل بود ، باید آن را در حلقه پشت گره قرار دهید که در مراحل قبلی درست کردید، در نهایت پاپیون خود را تنظیم و سفت کنید.

کراوات پاپیونی

آموزش تصویری طرز بستن کراوات پاپیونی

 


(0 امتیازها)

create سعید سلطان محمدی today 02-08-30 10:08:56 سه شنبه visibility 118 بازدید

هیچ نظری وجود ندارد
در حال ارسال. لطفا صبر کنید...