قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً جهت استفاده بهینه از محصولات و خدمات شاخه موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید

*ورود کاربران به ‏‌سایت شاخه از پروفایل شخصی و استفاده از طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط شاخه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و نحوه استفاده از خدمات شاخه است.

*دقت داشته باشید که ثبت سفارش به معنای پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین شاخه از سوی کاربر است.
قوانین حفظ اطلاعات مشتریان

شاخه تعهد دارد تا در حد توان از حریم شخصی کاربر دفاع کند و در همین راستا، تمام تکنولوژی مورد نیاز برای امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه می دهد.

شاخه به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

همه مطالب موجود در سایت و هر یک از خدمات و محصولات شاخه ، مانند متن، لوگو، آیکون دکمه، تصاویر ، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط شاخه جزئی از اموال شاخه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار شاخه است.

هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای شاخه محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط شاخه و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار شاخه است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت شاخه و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به طور کامل برای شاخه محفوظ است.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات شاخه ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید شاخه برای ارتباط با کاربر، پایگاه رسمی این سایت shakhe.com است.

ما تنها از طریق ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس می‌‏گیریم.از طریق شبکه های اجتماعی شاخه از قیبل اینستاگرام ، تلگرام نیز می توانید از محصولات و خدمات شاخه مطلع شوید .
ثبت سفارشات

امکان ثبت سفارش در شاخه در تمام روزهای هفته و به صورت شبانه روزی وجود دارد. کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در شاخه در نوبت پردازش قرار می‏‌گیرند.

شاخه در بسته بندی، ارسال و تحویل کلیه سفارشات ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید.

در صورتی که موجودی محصولی در شاخه به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای شاخه محفوظ است .

مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را خریداری کند.

کاربر می بایست هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مشخصات را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نماید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل پیگیری نخواهد بود.

حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای شاخه محفوظ است.

بعد از ثبت تمام سفارشات از طرف تیم پشتیبانی شاخه با مشتریان تماس حاصل شده و سفارش به تایید نهایی خریداران می رسد . بدیهی است در صورت عدم تایید و یا عدم موفقیت در تماس با مشتری سفارش کنسل خواهد شد .
مطابقت محتوای سایت با محصولات

تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای تک تک کالاها دقیقا مطابق با ویژگیهای محصول بوده و شاخه تمام سعی خود را می کند تا هر محصول را دقیقا همانطور که هست در سایت منعکس کرده و از بزرگنمایی چه در تصاویر و چه در توضیحات ارائه شده خودداری کند.

اگر محصول ارائه شده توسط شاخه دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.